Tetikçinin Gecesi Film Bilgisi
Tetikçinin Gecesi izle

Her zamanki sıradan gecelerden biri. Max (Jamie Foxx) her zamanki saatinde mesaisine başlamış, huzur veren fotoğrafını önüne asmış işe koyulmuştur. O gün taksisine bir adam biner. Bu adam hiç beklemediği sakin ve planlı bir adamdır. Söylediğine göre Los Angeles’te yarım kalmış bir işi tamamlamaya gelmiştir. Adam tüm gece ve sabaha kadar Max’i tutar ve uğrayacağı yerlere sırası ile gitmeye başlarlar. Ama Max’in bilmediği bir şey vardır. Taksisine aldığı kişi Vincent (Tom Cruise) adında ve işinde şu ana kadar hata yapmamış ve başarısız olmamış hayalet kiralık katildir. Kimse yüzünü bilmez, nereli olduğunu, işini nasıl yaptığını bilmez çünkü o kadar uzun yaşamamıştır. Ve gece, ilk durakları olan bir polis apartında ilk cinayetle başlar… İyi seyirler.

Tarih
: 20 Kasım 2015 tarihinde eklendi.
Kategori
: 720p Filmler, Dram, imdb 7+, Macera & Aksiyon, manset, Suç, Türkçe Dublaj
imdb
: 7,6
oyuncular
: Jada Pinkett Smith, ,
Yönetmen
: Michael Mann

  1. Ahmet dedi ki:

    “maruf” isimli şiirime nezareten her durakta bir cinayet! aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Tom Cruis ile heyecanlı bi macera filmi, izleyelim…

  2. paris in paris dedi ki:

    şu sözler beni mest ediyor bu filmde.

    Sonsuz yaşam içinde insan ömrü nedir ki. Bir göz kırpma hareketi. Sonsuzluk nedir biliyormusun. Sonsuzluk düşenebildiğin veya düşünemediğin her varlık için aynıdır içinde kayıpoldugun bir bilinmez.

► Tetikçinin Gecesi filmi hakkında diğer sinema severleri yorumlarınızla bilgilendirebilirsiniz.


En Çok İzlenenler

hayatbul.com'u Takip Edin...

Yeni Eklenen Filmler