Sıkıysa Yakala Film Bilgisi
Sıkıysa Yakala izle

Karşınızda Frank Abagnale (DiCaprio), 26 ülkede dolandırıcılık suçundan aranan, kimlik değiştirme , sahte para ve çek basım uzmanı. Kendine güvenen ülkeler arası rahatça dolaşan, mülküne mülk katarken FBI ajanları ile dalga geçmeyi seven birisi. Bu işe 20’li yaşlarda başlayan ama kıvrak zekası ile en iyisi olmayı başaran bir suçlu. Ve şimdi sıra işin de gene uzman, aldığı olayları sonuca götüren hırslı ve mücadele sever FBI ajanı( Tom Hanks). Biri kaçmakta profesyonel diğeri yakalamakta. Ama bu sefer her ikisi de çetin cevize çattı. İzlemekten keyif duyacağınız ve gerçek bir olaydan esinlenerek beyaz perdeye taşınmış bir komedi. İyi seyirler.

Tarih
: 2 Aralık 2015 tarihinde eklendi.
Kategori
: 720p Filmler, Biyografi, Dram, imdb 7+, Komedi, manset, Polisiye, Suç, Türkçe Dublaj
imdb
: 8,0
oyuncular
: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken
Yönetmen
: Steven Spielberg

 1. çağatay dedi ki:

  Söze hiç hacet yok, ola ki izlememiş arkadaşlar var ise bu filmi kaçırmasınlar. Oyunculuklar mükemmel, senaryo mükemmel. 2 Oscar adaylığı, 30’a yakın da aldığı ödül var. Eğlence bol, zeka bol, komik aksiyon unsurları bol. Ayrıca içten içe işlenen bir melodram da sözkonusu.

  Bir nebze olsun sinema sanatına ilgi duyanların olmazsa olmaz izlemesi gereken fimlerin başında geliyor. Aslında filmin yönetmeni başta olmak üzere, kadroda yer alan oyuncuların ne kadar filmine tesadüf ederseniz izleyin derim.

  Değerli admine de önerim Tom Hanks ve Di Caprio gibi aktörlerin tüm filmlerine eski yeni gözetmeksizin sitemizde yer vermesidir.

  Teşekkürler Hayatbul, emeğinize sağlık.

  Saygılarımla.

► Sıkıysa Yakala filmi hakkında diğer sinema severleri yorumlarınızla bilgilendirebilirsiniz.


En Çok İzlenenler

hayatbul.com'u Takip Edin...

Yeni Eklenen Filmler