Kasımda Aşk Başkadır Film Bilgisi
Kasımda Aşk Başkadır izle

Bir ömür aylara nasıl sığdırılabilir? Hayatınıza ansızın giren yüzsüz birine nasıl bu kadar bağlanabilir insan? Nelson, San Francisco’da kendi kariyeri ve işi için mükemmellik peşinde koşan arzulu, bencil ve kendini beğenmiş biridir. Ehliyet sınavı sırasında Sara ile tanışır. Diğer kızlardan oldukça farklı birisidir. Ne kadar kurtulmaya çalışsa da Sara pek o kadar kolay kurtulacağı bir kadın değildir. Ve ilerleyen zamanla bırakamayacağı bir kadına dönüşür ama bilmediği bazı sırları vardır Sara’nın. Hayatına girdiğinde Nelson’un hayatını değiştirdiği gibi yoğun etki bırakacak sırlar. Dram ve inanılmaz bir aşkın öyküsünü birkaç saate sığdırmayı başarmış en iyi aşk filmlerinden birisi. İyi seyirler.

Tarih
: 4 Aralık 2015 tarihinde eklendi.
Kategori
: 720p Filmler, Dram, manset, Romantik, Türkçe Dublaj
imdb
: 6,7
oyuncular
: Jason Isaacs, ,
Yönetmen
: Pat O'Connor

 1. Ahmet dedi ki:

  TANRILARIM

  Aşk…

  Bilgi…

  Bilim…

  Doğa…

  Hak…

  Hız…

  Kurgu…

  İlham…

  Zaman…

  AHMET GÜÇ.
  “eğer normal bi hayat yaşayamıyorsan, anormal bi hayat yaşamalısın!” (kasımda aşk başkadır)… filmimizin başrol erkek oyuncusu sanırım “matrix” filminin başröl oyuncusu, henüz oyuncu ile tanışamadık! ancak, film dünyasında tanışmış olduğumuz kaliteli oyuncular: Gerard Butler, Danzel Washingtovn…
  gelelim filmin beni ilgilendiren bölümüne: taraflardan biri beriki taraftan hep zaman istiyordu, hep zaman dileniyordu! kim bilir hayatta ne kadar insan zamanımızın yetersizliğinden dem vuruyordur, kim bilir hayatta kaç ilişki zamanımızın yetersizliğinden birleşmeden, birleşemeden yok olup heba olmuştur!

► Kasımda Aşk Başkadır filmi hakkında diğer sinema severleri yorumlarınızla bilgilendirebilirsiniz.


En Çok İzlenenler

hayatbul.com'u Takip Edin...

Yeni Eklenen Filmler