Gri Kurt Film Bilgisi
Gri Kurt izle

Amaçları Alaska da petrol sondajında çalışmak olan bir gurup insan uçak yolculukları sonucu yerleşim yerinden uzak ve dondurucu soğuğun olduğu bir yere düşerler. İlk önce hayatta kaldıkları için sevinç, arkasından yaralı ve ölüler ile ilgilenildikten sonra etraflarına biraz daha iyi bakma fırsatı bulurlar. Durumları son derece ümitsizdir. Yiyecekleri kısıtlı, hava şartları dondurucu ve aç olarak etraflarında onların zayıf anlarını bekleyen bir kurt sürüsü… Ottway (Liam Neeson), gurubun lideri olarak onları hayatta tutmaya çalışırken diğer taraftan bu yerden kurtulmaya uğraşacaktır. Ama bu düşündüğünden de zor olacaktır. Oldukça övgü alan ve doğanın yerine göre acımasızlığını gösteren heyecan dolu bir film. İyi seyirler.

Tarih
: 23 Aralık 2015 tarihinde eklendi.
Kategori
: 720p Filmler, Dram, Macera & Aksiyon, manset, Türkçe Dublaj
imdb
: 6,8
oyuncular
: Liam Neeson, Dermot Mulroney, Frank Grillo
Yönetmen
: Joe Carnahan

 1. Ahmet dedi ki:

  halk arasında anonimleşmiş bi tabir: hayatım gözlerimin önünden bi film şeridi gibi geçti! “nefes vatan sağ olsun” filmine nezareten filmimiz 2009’un sinema çekim yöntemleriyle çekilmiş, ayrıca sanırım 1984’te yaşanmış bi hikaye… izleyelim.

 2. çağatay dedi ki:

  Doğa ve vahşi kurtlarla verilen yaşam mücadelesi bağlamında yine sitede bulunan İhtiyar Adam filmini çağrıştıran temalar var filmde. İzlemek zaman kaybı olmaz, öneririm.

  Teşekkürler Hayatbul, emeğinize sağlık.

  Saygılarımla

 3. sasuska dedi ki:

  emeğine sağlık

► Gri Kurt filmi hakkında diğer sinema severleri yorumlarınızla bilgilendirebilirsiniz.


En Çok İzlenenler

hayatbul.com'u Takip Edin...

Yeni Eklenen Filmler