An Inspector Calls Film Bilgisi
An Inspector Calls izle

Gizemli ve yetenekli müfettişimiz varlıkla aile olan Birling ailesinin akşam yemeklerinde meydana gelen intihar olayını araştıracak ve çözümlemeye çalışacak. Filmin kurgusu ve müfettişin ustalığı olayın çözümlenmesinde izleyenleri hayran bırakacak düzeyde. İyi seyirler.

Tarih
: 28 Kasım 2015 tarihinde eklendi.
Kategori
: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Dram, Gizem, imdb 7+, Polisiye, Suç, Türkçe Altyazı
imdb
: 7,8
oyuncular
: Sophie Rundle, Lucy Chappell, Miranda Richardson
Yönetmen
: Aisling Walsh

 1. çağatay dedi ki:

  İlk olarak 1950’li yıllarda çevrilmiş filmin yeni versiyonu. Kısa, anlaşılır, mesajları net bir film. Senaryo abartılı gelebilir lakin o abartının bence bir kasdı var ki; hakikaten beklenmedik pek çok tesadüf bir araya gelebilir ve sorumsuzca, vurdumduymaz olarak atılan adımların herkes açısından çok ağır bedelleri olabilir.

  Kesinlikle izlemenizi öneririm. Özellikle Agatha Christie romanlarındaki Hercule Poirot misali çok komplike ilişkiler ve extrem bulgular yok. Daha sade ve basit bir kurgu üzerinden son derece etkili ifade edilmiş.

  Teşekkürler Hayatbul, emeğinize sağlık.

  Saygılarımla.

  çağatay

 2. paris in paris dedi ki:

  Priestley’in yazmış olduğu bir eserin sinema versiyonu diyebilirim aslında tiyatral bir yapımdır usta oyunculuk gerektiren bir konusu olduğu ortada filmi benim gibi sevecek bir çok kişi olduğunu düşünüyorum

 3. Ahmet dedi ki:

  filmimizi izledik ve canlı kanlı bi şekilde şunu öğrenmiş olduk: hayatta sadece olumlu nitelikler değil olumsuz nitelikler de insanları perçinleyerek birbirlerine bağlama aracıdır, öğrenmiş olduk…

► An Inspector Calls filmi hakkında diğer sinema severleri yorumlarınızla bilgilendirebilirsiniz.


En Çok İzlenenler

hayatbul.com'u Takip Edin...

Yeni Eklenen Filmler